wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
są ludzie niezastąpieni
Pisząc ten tekst równolegle słucham do znudzenia przeboju zespołu Queen ,, The show must go on’’. Delektuję się nim,i automatycznie pryska we mnie jakże fałszywy mit, że nie ma ludzi niezastąpionych. Otóż są.

Freddy Mercury był dla mnie geniuszem. Nigdy później nie spotkałem wokalisty, o tak nieziemskim głosie, ekspresji, umiejętności wczuwania się w śpiewane utwory. Potrafił się płynnie dostosować do ich specyfiki: inaczej brzmiał w ,, Bohemian Rhapsody’’, w ,, Friends will be friends’’, czy chociażby ,, You don’t fool me’’.Tak rozróżnia się natchnionego mistrza, od solidnego rzemieślnika. Nieprędko, o ile w ogóle, ujrzymy kogoś o porównywalnym talencie. Identyczne odczucia towarzyszą mi śledząc dzieła dajmy na to Leonarda da Vinci. Po prostu fenomen, cóż więcej dodać, brak komplementów na oddanie tego, co stworzył.

Obecnie próżno szukać godnego kontynuatora nieodżałowanego lidera brytyjskiego zespołu.. W moim odczuciu ostatnią dekadą gdzie można było trafić na dobre piosenki, były lata 90. Na chwilę obecną wartościowego kawałka to ze świecą szukać, a poziom ratują stare gwiazdy. Pytanie co się stanie gdy one zejdą w końcu ze sceny? Nawet nie chcę wiedzieć.

komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl