wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Niezatapialne
Radio dla mnie jest fenomenem – choć żyjemy w dobie Internetu czy dajmy na to telewizji cyfrowej, ono wciąż posiada spore grono słuchaczy.

Wydawałoby się, że jest archaiczne. Niektórzy zapewne już po pojawieniu się telewizji myśleli, że wyprze ona je do lamusa. Tymczasem ono dalej trzymało i trzyma się nieźle, co prawda raczej nie ma takiej pozycji co w międzywojniu, lecz nadal to solidne stanowisko.

Podobnie jak TV, i ono ewoluuje, przystosowując się do nowych czasów. Powstają kanały tematyczne, ba mało tego, istnieją strony radia internetowego gdzie można ustalić sobie chociażby muzykę np. względem humoru w danym dniu, nastroju. Niemniej nieco gorzej niż w przypadku TV poddaje się ono cyfryzacji.

Ja upatruje w Polskim Radiu( głównie słucham Trójki) kontynuacji tego, co lubiłem i ceniłem w TVP jeszcze w latach 90 – ciekawych programów poszerzających moją wiedzę o świecie, rozmaitych rzeczach, wydarzeniach, braku tej krzykliwości i tandety jaką zazwyczaj serwują nadawcy prywatni. Bo niestety z tamtej TVP niewiele już zostało, jedynie to PR się trzyma.

Należy też rozdzielić stacje na PR i nadawców komercyjnych. Ci drudzy to poza kilkoma chlubnymi wyjątkami mówiąc delikatnie nie najlepsza oferta. PR na ich tle widocznie się wyróżnia in plus.

Podsumowując, radio zapewne jeszcze przez długie lata poradzi sobie na rynku medialnym, przystosowując się do coraz to nowych potrzeb i wymagań, tak jak to robi do tej pory.komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl