wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Trochę seksu, więcej strachu (artykuł)
Trochę seksu
Pan Masterton podnosi wartość każdej kobiety.
Nawet ta, która waży 68 kg i ma 160 sm wzrostu, może być atrakcyjna, mimo że „w stroju kąpielowym wygląda jak beka”. Z tą różnicą, iż ona będzie miała dwóch, góra trzech adoratorów, a głucha, młoda kobieta z dużym biustem i płaskim brzuchem będzie ich miała całą armię.
Zatem kobieta im bardziej pociągająca fizycznie, tym więcej…
Dobrze. Seks w życiu jest potrzebny i kropka. Relaksuje, po seksie człowiek czuje się jak nowonarodzony, cudownie wolny i odprężony. Kobieta i mężczyzna to jedno ść, nawet jeżeli nienawidzą się jak najwięksi wrogowie w historii.
Oczywiście pan G.M., nie stroni od ciemniej strony sfery seksualnej, co pokazuje tylko jak daleko może posunąć się człowiek w swoich fantazjach. Niekoniecznie dobrych.

Więcej strachu
Graham czerpie ogrom inspiracji między innymi z twórczości Poego oraz prekursora grozy i horroru Lovercrafta. To oczywiste i zrozumiałe.
Jednakże mnie, bardziej niż potwory z mackami i duchy w kapeluszach przeraża ludzkie okrucieństwo i sadyzm. I to, moim zdaniem próbuje nam pokazać Masterton. Wystarczy sięgnąć po jedną z jego książek, a tam: dzieci maltretowane, bite, głodzone, okrutnie traktowane. Zamykane w kartonowych pudłach i umierające z głodu w samotności. Dzieci z rozbitych, niepełnych rodzin. Pan Graham opisuje to czasami tak dosadnie, że chyba sam płakał, opisując to.
Dla mnie, powodem i przyczyną strachu był, jest i będzie zawsze drugi człowiek, jego sposób w jaki traktuje ciebie, mnie, zwierzę, kogokolwiek.
Ludzki egoizm i wyrafinowana złośliwość, despotyzm i brak sumienia , są czasami o wiele gorsze od potwora z bagien i wyprute „flaki”.
Cierpienie dzieci, które na ten świat się nie prosiły, zawsze będzie mnie bolało najbardziej.
I to jest straszne.

komentarze [ 2] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl