wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Nie raz zapomniany, a często najważniejszy
Żeby film był dobry, musi się składać z wielu elementów – a to odpowiedniej gry aktorów, oprawy muzycznej, zdjęć itd. Moim zdaniem jest jeszcze w tym gąszczu jeden element, który jest przynajmniej dla mnie bardzo ważny, a czasem przez innych ludzi zapominany – klimat.

Za sztandarowy przykład takiego obrazu można uznać moim zdaniem ‘’Łowcę Androidów’’ Ridley’a Scotta. Rzecz jasna ów wybitne dzieło posiada wszystkie powyższe cechy, ale klimat w nim w moim odczuciu jest najważniejszy – to swoisty kosmos, inny wymiar który jest swoistą enklawą w tej produkcji, sztuką w sztuce. To swoisty ‘’odlot’’, wyprawa zmysłów w inny wymiar elementu adaptacji powieści Dicka, którym można się delektować nawet oddzielnie od reszty filmu.

Klimat tu jest cechą charakterystyczną dla tej kinematografii, jej wyznacznikiem i elementem rozpoznawalnym. To wisienka na torcie wiekopomnego dzieła, zwieńczająca dodatkowo jego geniusz.komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl