wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Kąpiel
Leżymy sobie na łóżeczku i jak zwykle sie przytulamy i całujemy podgryzasz moje wargi, ja łapię ciągle za Twoj języczek. Nie możemy sie od siebie oderwać bo tak bardzo pragniemy siebie nawzajem. Wkładam Ci rekę pod bluzkę i delitaknie pazurkami miziam Twoje plecki. Jeżdże rąsiami od samego dołu aż do karku, przechodza Cię miłe dreszcze... Patrząc z pragnieniem w oczach przechodzę do przodu.. zaczynam masowac Twoją klatę. Ah...jest taka cudowna. Ty jak zwykle masujesz mój tyłeczek. Wchodzisz powoli pod bluzkę i zaczynasz dobierać się do zapięcia stanika. Jednak rezygnujesz. Czekasz na pikantniejszą chwilę. Nie przerywając bładzenia rąsiami po Twoim ciałku zaczynam całowac Twoją szyjkę. Szepczę Ci do ucha jak wielką mam na Ciebie ochotę. Językiem zaczynam draznić każdy skrawek Twojej szyjki i uszu. Ty przechodzisz rękami na moje piersi. Zaczynasz je masować, coraz mocniej..i mocniej... Nie możemy wytrzymać napięcia. Któres rzuca pomysł na kapiel. Od razu zrywamy sie z łózka. Nie przestając sie całować i dotykać próbujemy dojść do łzaienki. Potykając sie przy tym pare razy. Zapalamy najciemniejsze światło... Wchodzimy. Przyciskasz mnie do ściany i energicznym ruchem zaczynasz rozpinać bluze. Całujesz mnie po szyi, co jakiś czas podryzając. Patrzę na Ciebie wzrokiem pożądania i zaczynam ściagać z Ciebie niepotrzebną bluzę. Teraz czas na moją bluzkę. Nie możesz sie powstrzymac żeby jej ze mnie nie ściagnąć. Nie ustannie całując tez ją ze mnie zrywasz. Całujesz namiętnie moją klatke i mostek. Ja dobieram sie do twojego podkoszulka. Tracisz go w mgnieniu oka. zaczynam lizać Twoja klate, schodząc niżej. Głaszczesz mnie po głowie, a ja schodze niżej...i niżej...
Znowu wracam na górę. Twoje usta...oh tak.. to jedna z cześci ktorej najbardziej pragnę. Nigdy nie mogę się oprzeć. Nadal przywieracąc do ściany całujesz mnie namietnie. Odwracasz do siebie tyłem. całujesz po karku, schodzisz do zapięcia stanika. Rozpinasz go zebami. Wracasz na szyję, całujesz i liżesz ja namiętnie, szepcząc co jakiś czas pikantne słówka. Coraz bardziej nam sie to podoba. łapiesz rekami za moje pośladki i ściskasz, masujesz, ah.. tak badzo ich pragniesz. Odwracam się znowu do Ciebe przodem. Powoli kucam zjeżdżając językiem po Twoim ciałku. Dobieram sie do Twojego rozporka. sciagam z Ciebie spodnie całując podbrzusze. Swoimi rękami błądzisz miedzy moimi włosami. I rozmarzony patrzysz w górę dziekując za te chwile. Teraz czas na te niepotrzebne bokserki. Spadają z Ciebie z predkością światła. Penetratorek dostaje małego buziaka ale na reszte musi poczekac aż wejdziemy do wanny. Łapiesz mnie za talię i podciagasz do pionu. teraz raczkami rozpinasz mi pasek i rozporek. ściagasz ze mnie delikatnym ruchem spodnie kucając przy tym. Zdejmujesz mi majtki. Delikatnym ale energicznym ruchem podlizujesz myszkę. Już słychać jak mruczę z rozkoszy a to przeciez dopiero poczatek. Wstajesz i sadzasz mnie na pralce, puszczasz wodę do wanny. Odrywasz usteczka od moich. Patrzysz się z takim knuciem w oczach jak nigdy. Schylasz sie do myszki. Już wilgotna czeka na Twoją inicjatywę. Dobierasz sie do łechtaczki... delitaknie ja drazniąc. Teraz wchodzisz palcem w głąb myszki. Posuwasz nim w górę i w dół, w góre i w dół. Doprowadzasz mnie do szału. Jestem gotowa krzyczeć w niebogłosy ale powstrzymujesz mnie wtykając mi do buzi jezyk. Całujesz na miętnie. Szepczesz do ucha sprośnie słówka. Ohh... jestem bliska szczytu. Jeszcze chwila...ahh..mmhh...O taaak! Teraz nie mam na nic siły. Z diabełkami w oczach ściągasz mnie z pralki i prowadzisz do wanny.

komentarze [ 1] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl